šťastných 10 tažená čísla

kategorie: Různé | 0

šťastných 10 tažená čísla zde

Hrajete hru šťastných 10 a hledáte aktuální tažená čísla? Nevíte, jak si nejlépe zkontrolovat vlastní tiket? Pak jste tu správně. Náš článek „šťastných 10 tažená čísla“ vám poradí jak na to.

 

šťastných 10 tažená čísla
šťastných 10 tažená čísla

Hrajete hru šťastných 10 a hledáte aktuální tažená čísla? Nevíte, jak si nejlépe zkontrolovat vlastní tiket? Pak jste tu správně. Náš článek „šťastných 10 tažená čísla“ vám poradí jak na to.

šťastných 10 tažená čísla – návod na kontrolu

Sázky se uzavírají každý den ve 20:00. Výsledky pro aktuální den jsou tedy k dispozici vždy až po osmé hodině večerní. Každý den ve 20:00 se také losuje a výsledky jsou k dispozici ke kontrole ve 21:30. Ve 20:05 se otevírá nové kolo sázek na další den.

Jako u většiny her, které pořádá společnost Sazka, i pro hru šťastných 10 existuje několik možností, kde si váš tiket zkontrolovat.

  1. První z nich je klasický postup, kdy si zkontrolujete tažená čísla vašeho losování na stránkách hry šťastných 10 a porovnáte je s čísly na vašem tiketu, které jste zaškrtli. Odkaz na tažená čísla je ZDE. Pokud hledáte nějaké starší slosování, stačí si nahoře nad taženými čísly vybrat příslušný týden a den a zobrazí se výsledky tohoto data. Dále si zde můžete stáhnout výherní listinu a podívat se na přehled výher.
  2. Druhá možnost, jak si zkontrolovat váš tiket online a to tak, že ZDE vyplníte tiket přesně tak, jak jste ho vyplnili, když jste ho kupovali. Vyberete opět příslušné datum, pro které chcete znát výsledky a kliknete dole na „zkontrolovat sázku“ a vyjede vám výsledek vašeho tiketu a případná výhra.
  3.  Další možnost, jak si nechat zkontrolovat šťastných 10 tažená čísla je přes váš chytrý telefon. Potřebujete k tomu aplikaci společnosti sazka, které je k dispozici pro telefony se systémem iOS a Android. Stáhnout ji můžete na konci této stránky. Poté naskenujete kód z vašeho tiketu a aplikace vám vyhodnotí výsledek.
  4. Poslední možnost je přinést tiket na jakékoli prodejní místo společnosti sazka a obsluha vaše šťastných 10 tažená čísla zkontroluje a sdělí vám případnou výhru.

Nevíte si rady s vyplněním sázenky nebo hledáte seznam prodejních míst, kde byste si mohli vsadit či nevíte, co je šance milion? Všechny důležité informace se dozvíte ZDE.

Doufáme, že vám náš článek „šťastných 10 tažená čísla“ pomohl a pokud se vám líbil, můžete se podívat na další návody, které pro vás připravujeme.

Napsat komentář