Student agency jízdenky autobus

kategorie: Různé | 0
Student agency jízdenky autobus
Student agency jízdenky autobus Zdroj: Pinterest

U společnosti Student agency je několik druhů jízdenek, které je možné si zakoupit. Prodejní místa Student agency, kde je možné si zakoupit jízdenky najdete ZDE.

Student agency jízdenky autobus a vlak

  • Jízdenka na pevné datum– je to jízdenka, která je vystavená na konkrétní datum a čas a je možné si ji zakoupit na prodejním místě. Za poplatek je možné rezervaci na této jízdence změnit buď na prodejním místě nebo na stránkách Student agency.
  • Otevřená jízdenka– jízdenku si zakoupíte na prodejním místě Student agency, ale není vystavená na konkrétní datum a čas ani trasu. V praxi to funguje tak, že na ní máte zaplacený kredit na jedno použití a z něj potom zaplatíte cenu jízdenky, až se rozhodnete někam cestovat. Rezervaci na daný spoj provedete buď pomocí sms nebo v online rezervačním systému Student agency.
  • Kreditová jízdenka– funguje podobně jako otevřená jízdenka, ale kreditů je možno mít kolik chcete, protože tato jízdenka se opětovně nabíjí. Je vhodná pro ty, kteří často cestují a chtějí ušetřit, protože díky kreditové jízdence zaplatíte jízdenku za nejnižší možnou cenu. Rezervaci na daný spoj opět provedete buď pomocí sms nebo v online rezervačním systému Student agency. Kreditovou jízdenku stačí mít jen jednu a dá se použít jak na autobusy, tak na vlaky Regio jet.

Podrobný přehled o jízdenkách společnosti Student agency můžete najít ZDE.

Informace o jízdních řádech naleznete v článku ZDE.

Napsat komentář