Titanic výstaviště Praha Letňany

kategorie: Zábava | 0

Titanic výstaviště Praha Letňany 

Titanic výstaviště Praha Letňany
Titanic výstaviště Praha Letňany
Zdroj: vystavatitanic.cz

Výstava Titanic, která probíhá od začátku jara na výstavišti v pražských Letňanech, přilákala již tisíce návštěvníků. Pokud i vy uvažujete nad návštěvou této jedinečné akce, budou se vám hodit následující informace, které jsme pro vás sepsali v dnešním článku.

Titanic výstaviště Praha Letňany- otevírací doba a místo konání

Mapa areálu

Mapa areálu Zdroj: Vystavatitanic.cz

Každý den je výstava otevřená od 9 hodin do 20 hodin (ale pozor, pokladna se zavírá v 18:30). Probíhat bude výstava až do 30. června 2016. Místo konání výstavy je Areál PVA EXPO v Praze v Letňanech- adresa je: Beranových 667, Praha 9. V areálu PVA EXPO můžete parkovat za 100 Kč, popř. můžete zaparkovat u metra C v Letňanech, kde zaplatíte 20 Kč.

Titanic výstaviště Praha Letňany- vstupenky

Vstupenky můžete koupit buď přímo na pokladně výstavy každý všední den, ale na víkendy je radši zakupte online na stránkách ticketstreamu ZDE nebo na stránkách ticketportal ZDE, abyste se vyhnuli dlouhému čekání. Vstupenku si tak můžete zarezervovat na konkrétní čas. Tento čas na vstupence značí začátek 30 minutového bloku, ve kterém budete vpuštěni na výstavu. Je tedy nezbytné, abyste se na výstavu dostavili nejpozději do 30 minut po začátku konkrétního času uvedeného na vaší vstupence.

INDIVIDUÁLNÍ VSTUPNÉ Po – Pá So – Ne
Dospělí 300Kč 350Kč
Studenti/Senioři 250Kč 300Kč
(nad 65 let)
Děti 200Kč 250Kč
(6 – 15 let)
Rodinné vstupné 800Kč 900Kč
(2 dospělí a až 3 děti do 15 let včetně)
ZTP/P (doprovod zdarma) 190Kč 220Kč
SKUPINOVÉ VSTUPNÉ Po – Pá So – Ne
Školy – 10 a více žáků 190Kč 220Kč
(na každých 10 žáků 1 pedagog ZDARMA)

Samotná prohlídka výstavy trvá 1-2 hodiny, ale abyste si každý mohl výstavu prohlížet svým vlastním tempem a nemuseli spěchat, dostanete při vstupu k zapůjčení sluchátka- audioprůvodce, ve kterých můžete poslouchat výklad k jednotlivým exponátům.

Napsat komentář