Účesy polodlouhé vlasy 2016 – inspirujte se!

kategorie: Rady a Tipy | 0
Účesy polodlouhé vlasy 2016
Účesy polodlouhé vlasy 2016

Účesy polodlouhé vlasy 2016

Hledáte inspiraci na nový účes pro polodlouhé vlasy? Pak se nechte inspirovat účesy pro vlasy střední délky pro rok 2016.

Polodlouhé vlasy či středně dlouhé účesy patří mezi velice oblíbené a spousta lidí považuje právě tuto délku vlasů za ideální. Vlasy jsou snadnější na údržbu než dlouhé vlasy, na druhou stranu působí ženštějším dojmem než vlasy krátké. Navíc nabízí větší možnosti stylingu než vlasy dlouhé a vypadají upraveněji. Mimo jiné polodlouhé vlasy sluší většině typů tváře a proto nabízí nepřeberné množství variací.

Pro vás jsme vybrali několik účesů pro polodlouhé vlasy, kterými se můžete inspirovat pro rok 2016. Podle aktuální nálady se dají navíc skvěle doplnit různými doplňky jako jsou čepice či klouboky a skvěle vypadají i sepnuté sponou či s čelenkou.

Pro ještě lepší představu je možné využít virtuálního kadeřníka na stránce happy hair. Odkaz naleznete ZDEPo registraci můžete nahrát obrázek svého obličeje a zkusit tak, jak by vám slušel vybraný účes, případně účes nějaké z celebrit.

Účesy polodlouhé vlasy 2016

 

 

Napsat komentář