Unikredit banka internet banking přihlášení

kategorie: Různé | 0

Unikredit banka internet banking

Unikredit banka internet banking
Unikredit banka internet banking

Pokud se chcete přihlásit do internetového bankovnictví Unicredit banky, odkaz naleznete v našem článku.

Pro přihlášení potřebuje uvést vaše uživatelské jméno a heslo. Oboje byste měli znát od založení účtu, kdy jste si zvolili uživatelské jméno a bylo vám vygenerováno heslo. Heslo nikdy nikomu cizímu nesdělujte. Heslo slouží pouze vám a je ověřením, že účet opravdu patří vám. Nikdo vás o vaše heslo nesmí žádat, dokonce ani pracovníci Unicredit banky. Vaše heslo je tajné i pro samotnou Unicredit banku a vy jediní znáte vaše heslo do Unikredit banka internet banking.

Na obrázku níže uvidíte, jak má vypadat formulář pro přihlášení do internetového bankovnictví. Vždy si zkontrolujte vlevo nahoře v adresním řádku zelený zámeček, který tam vždy musí být. Podle toho poznáte, že se jedná o zabezpečené připojení. Pod obrázkem potom naleznete odkaz na formulář pro vstup na účet.

Unikredit banka internet banking
Unikredit banka internet banking

Odkaz na přihlášení do Unikredit banka internet banking se nachází ZDE.

Pravidla bezpečného přihlašování do internetového bankovnictví:

  1. Nikomu nesdělujte své přihlašovací údaje.
  2. Hlídejte si, odkud se přihlašujete- např. se nepřihlašujte z cizího počítače, protože si nemůžete být jistí, jestli tam nejsou nainstalovány škodlivé programy.
  3. Neotvírejte žádné podezřelé emaily- banka vám nikdy nebude posílat email, abyste jim sdělili heslo či pin. Takovýto email ihned smažte.
  4. Používejte antivirový program a firewall a pravidelně jej aktualizujte.
  5. V případě podezření kontaktujte klientskou linku Unicredit banky: 800 14 00 14

Napsat komentář