Váš prima receptář iprima poslední díl

kategorie: Zábava | 4
Váš prima receptář
Váš prima receptář Zdroj: Iprima

Váš prima receptář je pořad, který volně navazuje na dnešní již tradiční pořad pro kutily- Receptář prima nápadů, který moderoval Přemek Podlaha. Po smrti tohoto oblíbeného moderátora, se tento pořad vrací- s novým jménem a novým moderátorem, který není nikdy jiný, než oblíbený herec Václav Postránecký.

Váš prima receptář iprima

Pořad se vysílá od začátku března každou neděli v poledne (zatím bylo odvysílaných šest epizod), ale pokud vám nějaký díl uteče, ZDE najdete všechny odvysílané epizody tohoto pořadu a můžete je zdarma online shlédnout.

Pořad nabídne divákům všemožné rady a nápady pro dům, zahradu či dílnu, chalupu, tipy na tvoření, rady pro chovatele atd. Svoji stálou rubriku bude mít v pořadu i Václav Větvička, který je odborníkem na botaniku. V každé epizodě pořadu budou, mimo jiné tři zajímaví hosté a také tři reportáže na aktuální téma dle sezóny, ve kterých najdete spoustu názorných ukázek.

4 Responses

  1. […] Předchozí článek Váš prima receptář iprima poslední díl […]

  2. Musiolová

    kde si mohu poslední receptář z 22.5.2016 přehrát? Nestihla jsem ho celý a potřebuji radu na likvidaci mšic.

  3. Miroslav Žid

    Václav Postránecký je bezesporu velmi dobrý herec a jeho projev i do tomto pořadu vnese mnoho dobrého.Problém je v tom,že se receptář odchyluje od původní koncepce.Možná,že se mýlím,ale postrádám tam různé rady pro zahrádkáře(kdy co sázet,postřiky,likvidace škůdců,stříhání stromků,pěstování ovoce a zeleniny,složení půdy pro různé sadby skleníky atd.).Dnes se to celé odkloňuje směrem k pěstování domácích květin lidové tvorbě,šváby atd,které vyplňují podstatnou část vysílacího času a zahrada je už okrajová část.Přestává být pro mne zajímavý a to jsem se na receptář s Přemkem těšil a dost dozvěděl.Určitě z celého vysílání je nejzajímavější Dr.Větvička,který je častěji,ale další obsah je pro mne nezajímavý.Možná,že vám můj názor bude k něčemu dobrý a chci podotknout,že ne jen můj.S potdravem M.Žid

Napsat komentář