VIP vraždy online poslední díl

kategorie: Různé | 0
VIP vraždy online
VIP vraždy online Zdroj: iprima

Také vás zaujal nový seriál televize Prima VIP vraždy? Tento detektivní, ale zároveň i komediální seriál spojuje dva naprosto rozdílné věci- svět zločinu a svět slavných osobností (v seriálu VIP vraždy si dokonce zahrály některé ze slavných osobností televize Prima).

Seriál můžete sledovat na televizi Prima každou neděli ve 20:15. Nestihli jste některý díl nebo chcete si oblíbenou epizodu VIP vraždy online přehrát? ZDE naleznete všechny odvysílané epizody seriálu VIP vraždy online.

Seriál vypráví příběh mladé spisovatelky Klaudie Wolfové (Soňa Norisová), která se načas přidá k policii, aby nasbírala nové materiály na knihu. Účastní se tak vyšetřování v terénu a nabízí svůj nezvyklý a mnohdy velmi vtipný pohled na vyšetřování z perspektivy mladé spisovatelky. U policie ji na starost dostane vrchní komisař Tomáš Beran (Patrik Děrgel), který z její angažovanosti u policie není vůbec nadšený. Přestože oba mají na pohled úplně odlišné názory, vždy společně případ vyřeší.

V ostatních rolích najdeme také další známé jména. V seriálu VIP vraždy online hrají např. Jiří Dvořák, Jan Révai, Miroslav Vladyka, Jana Stryková, Jitka Sedláčková či Milan Kňažko. Tato zvučná jména, mimo jiné, zaručují kvalitu tohoto seriálu.

Každý z patnácti plánovaných epizod seriálu VIP vraždy online vypráví jeden případ, který se na konci každé epizody vyřeší.

Napsat komentář