Votvírák festival Milovice 2016 – Informace

kategorie: Zábava | 0
Votvírák festival Milovice 2016
Votvírák festival Milovice 2016      Zdroj: facebook.com

V letošním roce se uskuteční již jubilejní 10. ročník milovického festivalu Votvírák 2016, který již tradičně otevře festivalovou sezonu 2016.

Kdy: 10.-12. června 2016

Kde: Letiště Boží Dar v Milovicích u Prahy

Zastoupení interpretů bude opět bohaté a nebudou chybět například Chinaski, Arakain, Eddie Stoilow, Kryštof, Mandrage, Vypsaná Fixa, Wohnout a mnoho dalších. Kompletní seznam kapel naleznete ZDE.

Votvírák festival Milovice 2016 nabízí několik druhů vstupného, tzv. klubové karty, které se budou lišit hlavně přístupem do jednotlivých prostor.

  • Klubová karta standart – vstup na festival a možnost využít standardní stanové město
  • Upgrade Kombi – pro držitel standardní klubové karty je možnost do vyprodání zásob povýšit na kartu Kombi
  • Klubová karta Kombi – vše v rozsahu kartu standart a navíc možnost využít Kombi stanového města, které je vybavené na úrovni VIP stanových měst. Mezi další výhody pak patří možnost ubytování ve vlastním stanu v Kombi městečku, využité baru a občerstvení ve stanovém městě, omezená kapacita města = více prostoru, oddělené sociální a hygienické prostory a pravidelný úklid
  • Klubová karta VIP – navíc vstup do VIP zóny a VIP stanového města. Dále pak samostatný vstup do areálu, parkování na VIP parkovišti, ubytování ve VIP městečku, oddělené sociální a hygienické prostory a další
  • Klubová karta VIP Gold – oproti VIP kartě umožňuje navíc parkovat auto přímo na asfaltové ploše přímo u VIP vchodu. Z toho důvodu je počet těchto vstupenek omezen.
  • Parkovné – parkování na celou dobu festivalu na vyznačených plochách
  • Více informací ohledně vstupenek se dozvíte na této stránce.

Vstupenky na Votvírák festival Milovice 2016 je možné zakoupit například ZDE.

Stejně jako každý rok se koná spousta doprovodných soutěží, ve kterých můžete vyhrát zajímavé ceny a vstupenky. Pokud nechcete, aby vám něco uniklo, pravidelně sledujte aktuality, kde se dozvíte vše potřebné.

Doufáme, že vám článek „Votvírák festival Milovice 2016 – Informace“ pomohl a již se těšíte na zahájení festivalové sezóny 2016.

 

 

Napsat komentář