Vychytávky Ládi Hrušky poslední díl

kategorie: Různé | 3
Vychytávky Ládi Hrušky
Vychytávky Ládi Hrušky Zdroj: Iprima

plná penezenka logo1.jpg

Oblíbili jste si nápady na vychytávky od Ládi Hrušky? ZDE naleznete odkaz, kde můžete shlédnout všechny epizody pořadu Vychytávky Ládi Hrušky poslední díl.

Láďa Hruška, nekorunovaný král kutilů, byl donedávna znám hlavně svými kuchařskými zlepšováky. To se změnilo díky novému pořadu Vychytávky Ládi Hrušky, který se dá považovat za moderní hobby magazín.

Uvidíte a dozvíte se v něm spoustu rad a tipů pro dům, dílnu či zahradu, různé vychytávky, které vám usnadní či ulehčí práci. Nechybí samozřejmě ani kulinářské tipy. V každé epizody pořadu uvidíte také jeden recept nebo kuchyňský zlepšovák. Také uvidíte spoustu nápadů od šikovných lidí, které bude Láďa Hruška navštěvovat nebo rozhovory s pozvanými odborníky. Témata reportáží budou určena s ohledem na roční období, ale sledovat můžete i spoustu pravidelných rubrik.

Výrazná osobnost Ládi Hrušky dodává tomuto pořadu humornou stránku, takže se nejen dozvíte spoustu užitečných informací, ale ještě se u toho i pobavíte

Vychytávky Ládi Hrušky můžete sledovat každou neděli na televizi Prima ve 12:40 hodin.

3 Responses

 1. Jana Veselá

  Dobrý den,

  prosím o informaci, kde je možné získat ženšen pětilistý, který se dá pěstovat doma.

  Děkuji a přeji hezký den.

  Jana Veselá

 2. Ahoj Lado,velice hltame tvuj pořad, a tebe přímo žerem!! Chtěla bych podotknout,ze máme velice velky zajem o levném vaření a postrádáme vice receptu z Chlebu (především Trvrdeho) a vyhlášených Kuzicek (je hodně tepelnych uprav ?

 3. Milý Hruškovic Láďo,
  tak jsme zhlédli Tvoje zelňáky ve Vychytávkách, ale bohužel ty placičky na pekáči opravdu nejsou zelňáky…….Zelňáky jsou buchty plněné zelím, nasladko, z kynutého těsta…..Musíš se ještě dlouho Láďo učit……!

Napsat komentář