Vychytávky s Ájou- Stream epizody ke shlédnutí

kategorie: Zábava | 1
Vychytávky s Ájou
Vychytávky s Ájou Zdroj: Stream

Taky máte rádi praktické pořady, ve kterých se dozvíte různé nápady, pomocí nichž můžete starým věcem vdechnout nový život nebo je úplně přetvořit? Nebo si sami vyrobit designový doplněk, do vašeho domova, doslova za pár korun? Potom je pro vás pořad internetové televize Stream, který se jmenuje Vychytávky s Ájou, jako stvořený. ZDE najdete odkaz, na všechny epizody pořadu Vychytávky s Ájou a můžete si je přehrávat kolikrát chcete.

Pořad Vychytávky s Ájou vznikl na jaře roku 2014 a od té doby se natočilo už bezmála 100 epizod. Vzhledem k tomu, že moderátorku tohoto pořadu- Áju Agnerovou velmi baví šití, tvoření, malování a přetváření starých věcí, neustále dál hledá nové nápady a všemožné rady a tipy, jak si jednoduše a levně vylepšit dům či byt, balkon, zahradu, ukáže vám různé nápady, jak vyrobit dárky pro své blízké, jak vytvořit různé dekorace, tématické výzdoby a další. Pořad Vychytávky s Ájou můžete sledovat pravidelně každý pátek na internetové televizi Stream.

Mezi divácky nejoblíbenější a nejsledovanější nápady patří např. minizahrádka v akváriu, domácí rolety, rámeček na fotky, fotografický potisk jako dárek, obal na mobil, šálu, kterou vytvoříte za půl hodinky, vak na sezení, originální a netradiční způsoby zdobení vajíček a další.

V roce 2015 vznikl ještě pořad Vychytávečky s Ájou, který je určený pro děti. ZDE  je odkaz na tento pořad. Oba tyto seriály získaly početné publikum, aktuálně mají přes 14 milionů zhlédnutí.

Na konci roku 2015 moderátorka Ája Agnerová dokonce vydala svou knihu Vychytávky, do které vybrala 30 nejlepších a nejoriginálnějších nápadů ze všech epizod tohoto velmi populárního pořadu. Kapitoly v knize jsou tématicky rozdělené podle ročních období a nechybí ani nápady, při kterých se mohou zapojit i děti. Kniha Vychytávky s Ájou stojí 369 Kč a můžete ji koupit např. na eshopu Alza.

Vychytávky s Ájou
Kniha Vychytávky s Ájou Zdroj: Alza

 

 

 

One Response

  1. […] Předchozí článek Vychytávky s Ájou- Stream epizody ke shlédnutí […]

Napsat komentář