Vychytávky udělej si sám

kategorie: Rady a Tipy | 1
Vychytávky udělej si sám
Vychytávky udělej si sám Zdroj: Iprima, Stream

Vychytávky udělej si sám

V poslední době se roztrhl pytel s typem pořadů, které se zaměřují na různé kutily či tvoření. A vzhledem k tomu, že rad a nápadů není nikdy dost, napsali jsme pro vás článek, kde najdete přehledně odkazy na všechny oblíbené pořady typu vychytávky udělej si sám.

Pořady typu vychytávky udělej si sám

Velmi oblíbený pořad zaměřený na kutily se jmenuje Vychytávky Ládi Hrušky a najdete jej v článku ZDE, kde také najdete odkaz na shlédnutí minulých epizod tohoto oblíbeného kutilského magazínu. Moderátor pořadu Láďa Hruška, byl doposud známý hlavě díky svému pořadu o vaření či kuchařské knize, kterou vydal. Nyní v tomto všestranně zaměřenému pořadu (aneb vychytávky udělej si sám) řeší nejen recepty a nápady do kuchyně, ale i tipy pro dům, zahradu, dílnu apod.

Další oblíbený pořad pro tvořivé diváky se jmenuje Vychytávky s Ájou, odkaz na článek ZDE. V tomto pořadu se moderátorka Ája Agnerová zaměřuje na tvoření pro dům, balkón či zahradu. Dozvíte se jak přetvořit staré a okoukané věci doslova za pár korun a vdechnout jim punc originality a nápadu. Dozvíte se také jak vytvořit originální dekorace pro různá témata, tipy na vytvoření různých dárků pro vaše blízké či různé vychytávky, které vám usnadní život.

Pokud hledáte pořad o tvoření, který by byl vhodný i pro děti, ZDE najdete odkaz na pořad Vychytávečky s Ájou, který se zaměřuje na tvoření hraček či dekorací pro nejmenší. Epizody toho pořadu jsou navíc rozděleny dle věku- pro předškoláky a školáky.

Další oblíbený pořad typu vychytávky udělej si sám je Váš prima receptář– odkaz na článek ZDE. Jedná se o volné pokračování dnes již tradičního pořadu pro kutily a zahrádkáře- Receptáře prima nápadů, který uváděl oblíbený Přemek Podlaha. Po jeho smrti dostal pořad nový název a nového moderátora (Václav Postránecký). Pořad bude nadále přinášet nápady a tipy pro dům, zahradu, dílnu či chalupu. Nabídne rady nejen zahrádkářům, pěstitelům, či chovatelům, ale i každému, kdo chce zdravě žít a příjemně bydlet.

One Response

  1. moudrý ladislav

    postavil jsem skleník z vyřazených dvojskel na kterých je nalepená folie.Potřebuji poradit jak tuto folii odstranit protože veškeré pokusi selhali a ve skleníku všechno špatně roste.

Napsat komentář