Výměna manželek poslední díl online

kategorie: Zábava | 0
Výměna manželek poslední díl
Výměna manželek poslední díl

Výměna manželek poslední díl online– info v našem článku zde.

Pokud rádi sledujete oblíbený pořad televize nova Výměna manželek a nestihli jste poslední díl, nezoufejte. Na našich stránkách naleznete odkaz, kde je možné si poslední odvysílaný díl přehrát zdarma online.

Výměna manželek poslední díl online

Premiérové díly Výměny manželek se vysílají každou středu od 20:20. Výměna manželek poslední díl, který byl v televizi Nova odvysílaný naleznete v odkazu ZDE. Hned nahoře na stránce uvidíte nadpis Nejnovější odvysílaný díl spolu s datem odvysílání a možnost si tento díl přehrát. Nezapomeňte, že aktuální díl si na stránkách nova plus můžete zdarma přehrát vždy jen do 7 dní od vysílání. Pokud jste ale předplatiteli Voyo, naleznete v archivu posledních 10 dílů seriálu, ale to již samozřejmě není zdarma. Takže pokud vám některý díl utekl, neváhejte, a do 7 dní si ho přehrajte.

Uvažujete o tom se přihlásit? 

Reality show výměna manželek se na televizi Nova vysílá již několik let. Aktuálně se natáčí nová řada této velice úspěšné reality show. Pokud náhodou uvažujete, zda se nezapojit, připravili jste pro vás informace, které by se vám mohly hodit. Pravidla jsou jednoduchá, výměna trvá deset dní. Prvních pět dní se musí „vyměněná žena (nebo muž v případě čistě mužské domácnosti)“ řídit pravidly neboli manuálem, který ji připraví původní manželka, tak aby vše v domácnosti normálně fungovalo. Dalších pět dní je v rukou vyměněné manželky, kdy si ona může klást požadavky nebo dát úkoly, jež by měly být splněny. Určitě vás zajímá odměna za účinkování v této reality show. Nově byla tato odměna zvýšena na dvojnásobek- tedy na sto tisíc korun.

Kde se přihlásit: Buď můžete napsat email na tuto adresu: vymenamanzelek@nova.cz popř. piště klasicky na adresu: TV Nova Kříženeckého nám. 1078/5 Praha 5 152 00. Pokud vás vyberou, je možné že příště bude Výměna manželek poslední díl právě s vaší účastí.

Napsat komentář