Výsledky Eurojackpot kontrola – Vyhráli jste?

kategorie: Různé | 0
výsledky eurojackpot kontrola
Výsledky Eurojackpot kontrola

Vsadili jste si Eurojackpot a nejste si jístí, jestli jste vyhráli? Nevíte kam se podívat a zkontrolovat si případnou výhru? Právě pro vás je tady náš článek „Výsledky eurojackpot kontrola„, ve kterém se dozvíte možnosti kde a jak si vaši výhru a tiket zkontrolovat.

Výsledky Eurojackpot kontrola – návod

Výsledky se losují vždy každý pátek mezi 20:00-21:00 v Helsinkách. Výhru v aktuálním týdnu je tedy možné zkontrolovat nejdříve vždy v pátek po 20. hodině.

Pro kontrolu výsledku vašeho Eurojackpot tiketu existuje několik možností. První z nich je zkontrolovat si váš tiket přímo na stránkách Sazky a porovnat váš tiket s vylosovanými čísly.  Odkaz na vylosovaná čísla ZDE. Vyberete si týden, který vás zajímá (jako první se vždy zobrazí poslední losovaný týden), a zkontrolujte si vylosovaná čísla s vaším tiketem. Pokud si myslíte, že byste mohli vyhrát, můžete si zkontrolovat výherní listinu a to tak, že si jí buď stáhnete nebo ji najdete dole na stránce.

Další možností je kontrola sázky tak, že na této stránce vyplníte svůj tiket přesně tak, jak jste si ho podali (nezapomeňte vyplnit všechna pole abyste mohli dostat přesné výsledky) a kliknete dole na stránce na zkontrolovat sázku a rovnou se dozvíte, jestli jste něco vyhráli či nikoli.

V neposlední řadě si můžete ze stránek Sazky stáhnout aplikaci pro váš chytrý telefon a zkontrolovat si tiket tímto způsobem.

Poslední možností je zajít na jakékoliv prodejní místo sazky a nechat si zkontrolovat tiket tam. Obsluha by vám rovnou měla povědět, jestli jste vyhráli či nikoli.

Jak hrát Eurojackpot?

Navštivte jedno z prodejních míst sazky nebo si vsaďte ve vybraných řetězcích. Prodejní místa naleznete ZDE.

Vyplňte tiket podle vlastního uvážení. V každém sloupci můžete tipovat 5 čísel z 50 a 2 čísla z 10. Pokud vás žádná nenapadají, můžete zvolit náhodný tip a nechal si tiket vyplnit automaticky.

Nezapomeňte si schovat doklad o provedení sázky, slouží pro vyplacení případné výhry.

Zkontrolujte si tiket podle našeho návodu.

Vyzvedněte si svoji výhru

Doufáme, že vám náš článek „Výsledky Eurojeckpot kontrola“ pomohl, v případě dotazů zanechte komentář pod článkem.

 

 

 

 

Napsat komentář