Výstava lidské tělo Praha- vstupenky, otevírací doba

kategorie: Zábava | 2
Výstava lidské tělo
Výstava lidské tělo

Výstava lidské tělo- veškeré informace naleznete na našich stránkách zde.

Unikátní výstava lidské tělo vám pomůže odhalit všechny tajemství lidského těla. Umožní vám nahlédnout doslova pod kůži a vy si tak můžete do detailů prohlédnout kosterní systém, svalstvo, reprodukční orgány, dýchací orgány, krevní oběh a další nezbytné součásti lidského těla. Galerie s jednotlivými exponáty jsou také doplněny o velkoplošné obrazovky se zajímavými 3D animacemi a dokumenty. Navíc budou v každé galerii studenti medicíny, kteří jsou připraveni na to, vám zodpovědět jakýkoliv dotaz. Výstava ve vás nepochybně zanechá velký dojem, ať už uvidíte zčernalé plíce kuřáka nebo rakovinnou napadené játra alkoholika. Svou velikostí výstava přesahuje vše, co bylo doposud v rámci Evropy k vidění. Rozkládá se totiž na neuvěřitelných 2000m2, na kterých můžete spatřit několik set exponátů.

Výstava lidské tělo- vstupenky

Individuální vstupné

Po- Pá So-Ne
Dospělí 300 350
Studenti nebo senioři nad 65 let 250 300
Děti od 6 do 15 let 200 250
Rodinné vstupné pro 2 dospělé a až 3 děti 800 900
ZTP/P 190 220

 

Školní vstupné– platí pro skupiny s deseti a více členy (pedagogický dozor má vstupné zdarma). Pro školní skupiny bude poskytnut odborný průvodce, který vás provede výstavou zcela zdarma.

Po- Pá So-Ne
Pro školy 190 220

 

Výstava lidské tělo- otevírací doba

Výstava o lidském tělu probíhá od 22. února až do 30 června 2017. Otevírací doba výstavy je pondělí až neděle od 9 do 20 hodin.

Výstava lidské tělo- místo konání

Výstava se koná na výstaviště v Pražských Holešovicích v Křižíkově paviloně D a E. Místo konání můžete vidět na následující mapce.

Výstava lidské tělo mapa
Výstava lidské tělo mapa

Aktuálně probíhá na výstavišti také Matějská pouť. Pokud chcete jít na výstavu lidské tělo, není nutné platit vstupné na matějskou pouť. Stačí informovat pokladníky u vchodu, že jdete na tuto výstavu nebo použít pro vstup dolní vchod od plaveckého bazénu.

2 Responses

  1. Jan Falát

    Dobrý den, mam dotaz jestli vstup na výstavu těl, je podle času nebo je individuální jak kdo přijde. Díky za informaci.

    • Dobrý den, vstup není nijak na čas, můžete přijít kdy chcete.

Napsat komentář