www.fio.cz internetbanking

kategorie: Různé | 0
www.fio.cz internetbanking
www.fio.cz internetbanking     Zdroj: fio.cz

Nevíte, kde se přihlásit do internetbankingu Fio banky? Nejste si jistí co je k tomu potřeba? Nebo si jen chcete zkontrolovat, že postupujete správně při přihlášení do internetového bankovnictví? Pak jste tu správně v našem článku „www.fio.cz internetbanking„, kde vám s tímto poradíme.

Pokud se chcete přihlásit nyní, můžete ZDE.

Zadejte své uživatelské jméno, které jste si zvolili při zakládání účtu a vaše heslo a klikněte na přihlásit. Pokud jste zadali správné údaje, měla by se vám objevit úvodní stránka vašeho Fio internetbanking.

Důležité! Vaše heslo nikdy nikomu cizímu nesdělujte. Heslo slouží pouze vám a je ověřením, že účet opravdu patří vám. Nikdo vás o vaše heslo nesmí žádat, dokonce ani pracovníci Fio banky. Vaše heslo je tajné i pro samotnou Fio banku a vy jediní znáte vaše heslo do Fio banka internetbanking.

K dispozici na zadání správného hesla máte 5 pokusů, pak se vaše přihlášení do konce dne zablokuje a nebude se možné přihlásit. Tuto dobu není možné nijak zkrátit. Jedná se o bezpečnostní opatření proti zlodějům. Dalším opatřením je samovolné odhlášení po 5 minutách nečinnosti. Slouží k tomu, aby nikdo neoprávněný nevnikl do vašeho internetového bankovnictví, kdybyste se zapomněli odhlásit.

Zde ještě užitečný odkaz na pobočky a bankomaty Fio banky.

Doufáme, že vám náš článek „www.fio.cz internetbanking“ pomohl a podíváte se na naše další články podobného rázu v sekci různé.

 

Napsat komentář