www iprima prostřeno tento týden

kategorie: Různé | 0
www iprima prostřeno tento týden
www iprima prostřeno tento týden Zdroj: iprima.cz

www iprima prostřeno tento týden

Také rádi sledujete oblíbený soutěžní pořad o vaření, ale občas se vám stane, že vám uteče nějaký díl? Vzhledem k tomu, že najít epizody v archivu televize může být někdy složitější, v tomto článku vám dáme přímo odkaz do sekce videí, kde si můžete shlédnout všechny díly zdarma. ZDE najdete všechny epizody Prostřeno (www iprima Prostřeno tento týden). V této sekci najdete i další videa, jako například vystřižené záběry, bonusy, reportáže z natáčení apod. Můžete se tak podívat, jak váš oblíbený pořad vzniká.

Jestliže vás baví vaření a chcete si  zkrátit čekání na další díl nebo jestliže vás žádný z receptů pořadu nezaujal, na naší stránce naleznete výborný recept na kvašenou zeleninu nebo recepty s medvědím česnekem.

Prostřeno je zábavný gastronomický pořad o vaření. Pět neznámých lidí, pět dní v týdnu a jedna velká cena 50 000 Kč. Soutěžící postupně vaří u každého z nich a následně se bodově hodnotí. Hodnotí se nejen připravené pokrmy, ale také zábava, kterou si přichystal hostitel. Prostřeno běží jíž pátým rokem a jeho obliba u diváků neustále roste.

Sledujte Prostřeno tento týden v 17:50 na Primě.

Troufnete si na to se přihlásit a zkusit si vyvařit cenu 50 000 Kč a titul hostitel týdne? ZDE naleznete přihlášku do pořadu Prostřeno (na www iprima prostřeno tento týden)

 

 

Napsat komentář